+380 (96) 870-61-01
Отзывы о компании Agroсвіт
- Олександр Я.
- Галина Я.
- Олена Б.
При оформлені товару було зазначено збір і відправлення 3 робочі дні. Замовляла прорахувавши щоб приїхало не на вихідні. Збір тривав тиждень, посилка приїхала на суботу. Рослини з підгнившим кореневищем, з запахом і мушкарою. Звичайно від такого відмовилась. Будьте уважні, якщо збирають товар більше зазначеного терміну, значить буде щось схоже змоїм. Не рекомендую!
- Тетяна Л.
- Юлия С.
- Ірина В.
Все добре але замовлення щє не отримала, сказали чекати 15 днів.
І так і не відправили. Відмовляюсь від замовлення - Ольга А.
Дякую за гарні рослини.
- Терещук Л.
- Людмила М.
- Катерина Ш.
Доброго дня надайте будь ласка реквізити про оплату на суму бо товар отримала оплатила поштові послуги а своєї ви так і не дали куди оплатити будь ласка надайте
