Корзина
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ !НОВИНКИ
+380 (96) 870-61-01
Корзина

Отзывы о компании Agroсвіт

  • Світлана О.
    Отлично
  • Леся М.
    Отлично

    Двічі робила замовлення...доставка швидка,у саджанців гарне коріння...тепер чекатиму врожаю,надіюся на їхню якість
    і добросовісність продавців

  • Володимир К.
    Отлично
  • Георгий К.
    Отлично
  • Нина П.
    Отлично

    Доступна ціна👍 якісне обслуговування 😍 чудова якість☺️

  • Тетяна І.
    Отлично

    Дякую, корінець певонії доїхав добре, вже пустив 2 росточки. Сподіваюсь, що це саме той сорт, який я замовила.

  • Марія Б.
    Отлично

    Товар відправили досить швидко. Рослини гарно запаковані.
    Про якість рослин і їх відповідність сорту щось сказати зможу лише з часом. Сподіваються, приживуться і відповідатимуть опису.

  • Ігор Т.
    Отлично

    Все супер Товар гарний, прийшло швидко. Молодці.

  • Наталья С.
    Очень плохо

    Замовила два клени на штамбі- зателефонували, обговорили. Пообіцяли, що вишлють з 20 березня, треба зачекати...
    Сьогодні вже перше квітня. Замовлення скасували... Безсоромні!!! Прочекала майже місяць!!!

  • Сергій К.
    Отлично