Отзывы о компании Agroсвіт
- Людмила К.
Я від щирого серця рекомендую, ви супер , саджанці чудові ,велике дякую
- Елла Є.
- Николай К.
- Марія С.
- Людмила М.
- Наталия К.
- Наталия С.
Замовляли саджанці малини та колоновидні дерева. До саджанців дерев претензій немає — вони виглядають задовільно, є бруньки.
Натомість якість саджанців малини викликала велике розчарування. Вони дуже маленькі, пересушені, майже без кореневої системи, тому є великі сумніви щодо їх приживлення. Особливо прикро, що із замовлених та оплачених 5 саджанців малини сорту «Зюгана» у посилці було лише 3 штуки. При цьому 3 гілочки були перемотані скотчем, а зверху наклеєна надрукована наліпка із зазначенням 3 шт., тоді як у накладній вказано 5 шт. Нажаль, немає можливості тут прикріпити фото на підтвердження.
Загалом із 18 отриманих саджанців малини більшість перебувають у такому сухому стані, що шансів на успішне приживлення майже немає. Замовлення було зроблено 13.04, відправили лише 22.04 - Іван
- Ірина Б.
Прийшло все супер.
Замовляли персик це взагалі шикардос. - Анна К.
Не можу зв'язатись з продавцем. Замовлення зробила у вівторок-обіцяли відправку протягом 3ьох днів. Але замовлення не відправили, і додзвонитись до продавця я не можу. Хочу відмінити замовлення-але без дзвінка продавцю я і це не можу зробити🤷♀️
