Корзина
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ !НОВИНКИ
+380 (96) 870-61-01
Корзина

Отзывы о компании Agroсвіт

  • Людмила К.
    Отлично

    Я від щирого серця рекомендую, ви супер , саджанці чудові ,велике дякую

  • Елла Є.
    Отлично
  • Николай К.
    Отлично
  • Марія С.
    Отлично
  • Людмила М.
    Отлично
  • Наталия К.
    Отлично
  • Наталия С.
    Очень плохо

    Замовляли саджанці малини та колоновидні дерева. До саджанців дерев претензій немає — вони виглядають задовільно, є бруньки.
    Натомість якість саджанців малини викликала велике розчарування. Вони дуже маленькі, пересушені, майже без кореневої системи, тому є великі сумніви щодо їх приживлення. Особливо прикро, що із замовлених та оплачених 5 саджанців малини сорту «Зюгана» у посилці було лише 3 штуки. При цьому 3 гілочки були перемотані скотчем, а зверху наклеєна надрукована наліпка із зазначенням 3 шт., тоді як у накладній вказано 5 шт. Нажаль, немає можливості тут прикріпити фото на підтвердження.
    Загалом із 18 отриманих саджанців малини більшість перебувають у такому сухому стані, що шансів на успішне приживлення майже немає. Замовлення було зроблено 13.04, відправили лише 22.04

  • Іван
    Отлично
  • Ірина Б.
    Отлично

    Прийшло все супер.
    Замовляли персик це взагалі шикардос.

  • Анна К.
    Плохо

    Не можу зв'язатись з продавцем. Замовлення зробила у вівторок-обіцяли відправку протягом 3ьох днів. Але замовлення не відправили, і додзвонитись до продавця я не можу. Хочу відмінити замовлення-але без дзвінка продавцю я і це не можу зробити🤷‍♀️