+380 (96) 870-61-01
Отзывы о компании Agroсвіт
- Ніна М.
швидка доставка!!!
- Людмила Т.
- Оксана Щ.
Продавця рекомендую. Товар прийшов вчасно всі цибулини були в доброму стані
- александр к.
- Світлана В.
- Богдан Б.
Все супер , саджанці прийшли хороша упаковка + інструкція
- маріанна г.
- Альона Л.
Посилочку забрала,👍👍👍Дякую🌹🌹🌹
- Юрий Б.
- Людмила Б.
Швидко опрацювали замовлення та швидко відправили. Гарна якість саджанців з вологим корінням та гарним пакуванням. Я задоволена покупкою. Чекатиму урожаю! Щиро раджу магазин!!!
