Корзина
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ !НОВИНКИ
+380 (96) 870-61-01
Корзина

Отзывы о компании Agroсвіт

  • Юлія М.
    Очень плохо

    Замовила малину, довго чекала, так вони ще й замість малини, полуниці прислали. Жах!

  • Віолетта У.
    Очень плохо

    Перший раз замовила магнолію, замовлення прийняли, п потім скасували. Другий раз оформила, вже на інший саджанець - прийняли і сказали оплачувати. Перед оплатою попросила фото рослинки. Чекала два дні та зрозуміла, що то, мабуть, якась фейкова компанія та дякувати Всевишньому, що уберіг. Купила рослинку в іншому місці. Не раджу цю компанію!

  • Татьяна Ж.
    Очень плохо

    Отримала садженці малини, гіршого ніколи не бачила, приїхали сухі гілки без коринців, нікому не порекомендую цей магазин саме по малині по іншому сказати не можу

  • Віктор К.
    Очень плохо

    Купляв грушу сорт Аллесія.
    ( Вислали ,але чи відповідає сортності , не знаю ) ----
    Одне розчарування.
    Хочу застерегти людей від співпраці з цим магазином.
    Саджанці плодових дерев висилають хворі, неякісні підвального зберігання .
    Продають весною те, що не продали з осені.
    Все ,що вони обіцяють та запевняють , це обман,
    якщо вже виписали ,кошти на перед не висилайте, тільки наложка, бо дурять по якості , пакуючи в красиву тару.
    Не раджу і ще раз не раджу цей Інтернет магазин--- розводняк.

  • Світлана Л.
    Очень плохо
  • Жанна Л.
    Отлично
  • Елена Т.
    Отлично

    Пришло все в хорошем состоянии

  • Игорь М.
    Очень плохо

    Замовив рододендрон 3 річний ,,вогні міста,,зазначено 45 см, чекав два тижні ! Прийшов на почту був здивований, в коробці лежав садженець 25 см навіщо обманювати стільки часу згаяв знайшов би де інде

  • Ольга З.
    Отлично

    Дякую за гарні півонії , на коренях було багато бруньок, квітки швидко пішли у зріст

  • Юрий М.
    Хорошо