Отзывы о компании Agroсвіт
- Иван П.
- Татьяна Н.
Доброго вечора.Отримала сьогодні свою посилочку..Все супер!!!
Замовляла абрикос Цунами,абрикос Хар лайн, нектарин
Фантазія,черешню Світхарт..Все прийшло супер запаковане..Саджанці здорові ,прочні,гарні..Продавець була дуже уважна,ввічлива..Обслуговування на вищому рівні..Рекомендую цей магазин всім і, своїм друзям теж буду рекомендувати..Буду замовляти ще і з великим задоволенням ,і не раз..Всім Здоров'я і Божого благословіння.. - Павло К.
Замовляв саджанці, прийшли укрпоштою, доволі швидко, правда, з відкритою кореневою системою, тож треба не баритися з висадкою. А так все чудово, дякую!
- Іван С.
- Іван С.
- Алена Г.
Отримала саджанці груші,яблуні,персик . Дуже задоволена,буду замовляти ще ,рекомендую всім, приємні ціни , якісний товар.
- Андрей П.
- Лариса Т.
- Ірина П.
Саджанці живі, потужні, висотою 100-120 см., з гарною кореневою системою.
Вибором задоволена, Дякую - Ольга Д.
Дякую за тюльпани. Цибульки дуже гарні, величенькі. Буду чекати з нетерпінням квітів
