Корзина
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ !НОВИНКИ
+380 (96) 870-61-01
Корзина

Отзывы о компании Agroсвіт

  • Светлана Р.
    Плохо

    Продавець не відповідає на дзвінки та повідомлення в чаті, фейсбуці, в вайбері та на сайті інтернет магазину. З трудом зв'язатись з ним з іншого номеру телефона, відправка замовлення постійно відкладалась вз'язку з відсутністю товару. Після отримання виявлено недостачу одного товару, малини Кумберленд. Знову продавець не відповідає. Не совітую замовляти у цього продавця.

  • Світлана
    Отлично

    Саджанці хороші! Задоволена на всі 100. Чекаю плодів з нетерпінням

  • Ольга Б.
    Отлично
  • Наталя Д.
    Отлично

    Всі цибулини прийшли ціленькі,гарненькі,подивимось що виросте)

  • Тетяна Я.
    Отлично
  • Оксана Я.
    Отлично
  • Наталья Р.
    Отлично
  • Надія Д.
    Отлично
  • Алина Ю.
    Отлично
  • Лілія Д.
    Отлично