Корзина
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ !НОВИНКИ
+380 (96) 870-61-01
Корзина

Отзывы о компании Agroсвіт

  • Александр Ш.
    Хорошо
  • Олена Г.
    Отлично
  • Олена П.
    Отлично

    Велике дякую, замовяла саджанці полуниці, Якісне пакування, 3 діб у дорозі, а свіженькі, товстенькі та всі живі- здорові. Обов язково ще буду у Вас замовляти. Ще сподобалось що можна замовити свою кількість саджанців полуниці, на багатьох сайтах продають тільки від 10 шт.

  • Наталія З.
    Отлично
  • Віктор К.
    Хорошо

    Людина ввічливо прийняла замовлення і на цьому все.
    Прислали грушу, сорт замовляв "Алессія " без ознак на життя та з чорною корою по деревині не свіжої викопки , хоча запевняли ,що буде свіжа , можливо даже осінь 25 р , яка була на складі.
    Посадив без признак на життя ,але з надією на краще.
    Тепер, ще й подумав , чи відповідає деревина сорту при такому відношенні.
    Не раджу мати з ними справу.

  • Сергій Я.
    Очень плохо

    Малина приехала сухая, признаков жизни нет до сих пор, увы...

  • Олександр Х.
    Отлично

    Гарні саджанці бузку.

  • Олена К.
    Нейтрально

    Поки все добре)
    Подивимось що виросте
    Нажаль жоден з 11 саджанців не прижився (((одні палки стоять

  • Надія М.
    Очень плохо

    Замовлення скасоване, бо 09.04 було сказано по телефону, що замовлення буде виконане на протязі ТРЬОХ днів, але , 13.04 воно ще було у статусі - замовлення прийняте. Ніякої поваги, ні до себе, ні до тих, хто намагався купити......

  • Фёдор Б.
    Очень плохо

    Неделю отправляли и так и не отправили. На звонки не отвечают.