+380 (96) 870-61-01
Отзывы о компании Agroсвіт
- ВИТАЛИЙ К.
- Покупець
- Юрій Л.
Все добре,лиш на новій пошті один сажанець зламали.Краще пакуйте.
- Елена Ж.
Замовляла 4 сорти півонії. Прийшли швидко. Коріння не погане ,але не підписане і де який сорт не відомо...Та головне щоб взагалі відповідали заявленим сортам. Та дізнатись про це .нажаль, можна буде лише через пару років....
- Лариса Г.
- Настя Р.
- Любовь Т.
Замовлення прийшло швидко, все гарно упаковано, гарні кущики, хороша коренева система.
- Ирина И.
Все запаковано добре. Кореневі системи в гарному стані.
- Александр Ч.
- Екатерина Л.
