+380 (96) 870-61-01
Отзывы о компании Agroсвіт
- Катерина Д.
- Наташа Г.
дякую за замовлення упаковка добре всі рослини живі будем ждать результати як приймуться.
- Любов М.
- Олена К.
Добрий день. Дякую за відправлення, садженці всі дуже гарні, бруньки живі, не оббиті, видно що все свіже, щойно викопане. Єдиний нюанс у мене виник, не прорахувала термін доставки виїздним відділенням укрпошти і цибульки, які були щільно зав'язані в пакетах, трохи підпарилися. Так що хто буде замовляти, майте це на увазі, розраховуйте терміни доставки. На цибулинах тюльпанів багато діток, цибулини дорослі, гарні дуже. все підписано, все зрозуміло. Дякую!
- Малачевская И.
- Оксана Г.
отримала саджанці, задоволена ними. Дякую
- Олена С.
- Валентина Н.
Дякую! Замовляла саджанці бузку. Прийшли в гарному стані. Дуже задоволена.
- Владимир .
Товар очень качественный, большое спасибо, будем ждать лето, посмотрим когда зацветёт.
- Елена С.
