Корзина
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ !НОВИНКИ
+380 (96) 870-61-01
Корзина

Отзывы о компании Agroсвіт

  • Людмила Б.
    Очень плохо

    с нетерпінням чекали замовлення, заказ був 15 а прийшов 26 Марта, як завжди замовлення робили на друге відділення, та прийшло чомусь на перше, оглядати на місті не мали часу, тому разпаковували вже вдома, та дуже шкодую, цибулини тюльпанів та лілій були дуже пошкоджені, так як були просто замотані в плівку навколо саджанців дерев, при транспортуванні звісно послужили подушкою та були розчавлені, ті що залишились цілими покрились цвіллю, думаю тому що упакували в звичайний пакет та були полотно зав'язані, саженец персика коріння було пошкоджене, звичайно все висадили, але великих очікувань що прийметься не маю! дуже розчарована!

  • Яна Х.
    Плохо

    Разочарована!
    Тюльпаны пришли после срезки!
    Это значит, чтобы этом году они уже не зацветут и непонятно - выживут ли до следующего.

  • Юлія Ш.
    Очень плохо

    Шахраї!
    Замовлення надіслали в неповному обсязі, обіцянку надіслати решту саджанців не виконали. Невже продавець ладен зіпсувати свою репутацію кількома недоданими прутиками?
    Ганьба!

  • Ирина А.
    Отлично
  • Наталья В.
    Отлично

    Все знайшла,вибачте)

  • Світлана П.
    Отлично

    Дякую за швидку доставку. Цибульки тюльпанів були в відмінному стані,гарно запаковані.Буду звертатися ще

  • Александр Д.
    Очень плохо

    Ужасный магазин. Заказала тюльпаны, отправили через неделю. Все тюльпаны пришли после выгонки, с плесенью, местами гниль. Стоимость тюльпанов обычная, а не как для отходов 8 марта, которые производители отдают за копейки, потому что не факт что он взойдет вообще. При заказе нигде не было указано, что они после использования. Если б открыла посылку на почте, никогда не забрала б.

  • Валентина Т.
    Очень плохо
  • Наталія З.
    Хорошо
  • Алина Х.
    Отлично