Корзина
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ !НОВИНКИ
+380 (96) 870-61-01
Корзина

Отзывы о компании Agroсвіт

  • Юлія Ш.
    Очень плохо

    Замовленням не задоволена - з замовлених та оплачених 20 саджанців отримала лише 11. Виконання обіцянки надіслати решту чекаю вже п'ятий день.

  • Катерина Х.
    Очень плохо

    Прийшли не ті тюльпани взагалі. Та не та кількість що була замовлена. Нажаль😔

  • Лідія Ц.
    Отлично

    Отримала замовлений товар.Все дуже гарне. Запаковано бережно й з любов'ю. Щиро дякую .

  • Надія Х.
    Очень плохо

    знаєте, дуже образливо замовляти рододендрон, що на скріншоті із сайту вашого магазину, а отримувати 1 хвору, а 2-гу мертву рослину. Підкажіть, ви таким чином заробляєте гроші, обманюючи людей? Вважаєте так правильно?

  • Олег З.
    Отлично
  • Елена В.
    Отлично
  • Михайло Т.
    Очень плохо

    Я не замовляв цю покупку !!!

  • Юлія Ш.
    Очень плохо

    Не можу залишити позитивний відгук тому, що замовивши 20 саджанців малини, отримала лише 11, оплативши при цьому вартість двадцяти. Прикро, що за такий дріб'язок продавець ладен втратити репутацію.

  • Андрій Д.
    Отлично
  • Світлана К.
    Отлично