+380 (96) 870-61-01
Отзывы о компании Agroсвіт
- Юлія Ш.
Замовленням не задоволена - з замовлених та оплачених 20 саджанців отримала лише 11. Виконання обіцянки надіслати решту чекаю вже п'ятий день.
- Катерина Х.
Прийшли не ті тюльпани взагалі. Та не та кількість що була замовлена. Нажаль😔
- Лідія Ц.
Отримала замовлений товар.Все дуже гарне. Запаковано бережно й з любов'ю. Щиро дякую .
- Надія Х.
знаєте, дуже образливо замовляти рододендрон, що на скріншоті із сайту вашого магазину, а отримувати 1 хвору, а 2-гу мертву рослину. Підкажіть, ви таким чином заробляєте гроші, обманюючи людей? Вважаєте так правильно?
- Олег З.
- Елена В.
- Михайло Т.
Я не замовляв цю покупку !!!
- Юлія Ш.
Не можу залишити позитивний відгук тому, що замовивши 20 саджанців малини, отримала лише 11, оплативши при цьому вартість двадцяти. Прикро, що за такий дріб'язок продавець ладен втратити репутацію.
- Андрій Д.
- Світлана К.
