Корзина
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ !НОВИНКИ
+380 (96) 870-61-01
Корзина

Отзывы о компании Agroсвіт

  • Світлана К.
    Отлично
  • Юлія Ш.
    Очень плохо

    Хочете відгук. Будь ласка. Замовляла в даного продавця малину, 20 кущів, оплатила її вартість згідно ціни на сайті, натомість отримала лише 11 пагонів. Що за акція, підскажіть? Висновок один - шахраї! Чекаю відповіді від продавця, аби убезпечити його від майбутніх невдалих продаж. В разі ігнорування - чекайте на "позитивні" відгуки на всіх месенджах.

  • сергій ж.
    Очень плохо

    я не отримав замовлення

  • Оксана М.
    Отлично
  • Марина О.
    Очень плохо

    Заказ был сделан на магнолию "Дженни", через Новую почту, наложенный платеж. Продавец перезвонил и потребовал полную предоплату на основании того, что покупатели не забирают вовремя товар, наорала на меня, на мое замечание, что я оставлю отзыв о таком обслуживании, заявила, что я ей угрожаю. Предоплату я не согласилась произвести, продавец отменила мой заказ.

  • Анна Т.
    Отлично
  • Андрій Д.
    Отлично
  • Олена Т.
    Отлично

    Замовленням дуже задоволена,цибулини тюльпанів просто шикарні☺️Тепер буду вашим постійним клієнтом🤗

  • Олена О.
    Отлично

    Замовляла дерева, добре запаковані, у гарному стані. Мені сподобались, дякую.

  • Олександр З.
    Очень плохо

    Робота консультантів не задовільна. Не надано роз'яснення щодо характеристики товару. Мало того консультанти пропонують передзвонити агроному для отримання консультації.