Отзывы о компании Agroсвіт
- Світлана К.
- Юлія Ш.
Хочете відгук. Будь ласка. Замовляла в даного продавця малину, 20 кущів, оплатила її вартість згідно ціни на сайті, натомість отримала лише 11 пагонів. Що за акція, підскажіть? Висновок один - шахраї! Чекаю відповіді від продавця, аби убезпечити його від майбутніх невдалих продаж. В разі ігнорування - чекайте на "позитивні" відгуки на всіх месенджах.
- сергій ж.
я не отримав замовлення
- Оксана М.
- Марина О.
Заказ был сделан на магнолию "Дженни", через Новую почту, наложенный платеж. Продавец перезвонил и потребовал полную предоплату на основании того, что покупатели не забирают вовремя товар, наорала на меня, на мое замечание, что я оставлю отзыв о таком обслуживании, заявила, что я ей угрожаю. Предоплату я не согласилась произвести, продавец отменила мой заказ.
- Анна Т.
- Андрій Д.
- Олена Т.
Замовленням дуже задоволена,цибулини тюльпанів просто шикарні☺️Тепер буду вашим постійним клієнтом🤗
- Олена О.
Замовляла дерева, добре запаковані, у гарному стані. Мені сподобались, дякую.
- Олександр З.
Робота консультантів не задовільна. Не надано роз'яснення щодо характеристики товару. Мало того консультанти пропонують передзвонити агроному для отримання консультації.
