Отзывы о компании Agroсвіт
- Руслан Ш.
Продавець самостійно перевів з післяплати на повну онлайн оплату,(від чого я відмовився) спираючись на мій "негативний рейтинг" на Промі, маючи у себе негативний рейтинг від покупців... Не рекомендую до співпраці, адже це саджанці і покупець має бачити їх стан перед оплатою. Стосовно менеджера, не компетентна.
- Олена М.
- Покупатель
Замовляла одразу 11 кущів троянд. .Троянди запаковані у чорний поліетилен з вологою тирсою. До мене йшли тиждень, але усі наче живі.
- Покупатель
Троянди, як розквітли, то були двох видів, я таких точно не замовляла. Замовляла усі різні, але ви прислали однакові. Не рекомендую таких продавців
- Покупатель
- Виталий И.
- Петро З.
- ира л.
- Игорь Я.
Надёжный продавец. Качественный товар.
- Володимир Д.
Сажанцы за две недели не выпустили не одной почки, скорее всего выкопаны были осенью, не рекомендую брать здесь.
- Александр П.
Дуже довге відправлення. Саджанці не погані Вже посаджені.
Дякую. - Роман Ф.
