
Яблуко "Папіровка"
Папіровка — народний ранній сорт яблуні, що користується широкою популярністю селекции. Получен в наслідок природного природного природного запилення.
Однак більшості садівників відома під назвою Білий налив. И хоча багато фахівців і Вчені вважають, що є тим самим білим наливом, суперечки не вщухали по цьому питанні практично ціле століття. И в наші дні єдиної думки на цей рахунок серед вчених немає. відомі вітчизняні селекціонери, як-от Мічурин І.В., Кедрин С.П., Черненко С.Ф., Литів М. Гребінець А.С. докладно описували в своїх особистих роботах головні відмінності між Папуванням і Білим наливом. В Загалом, це два дуже близьких сорти яблуні з раннєвим терміном дозрівання плодів. Однак по зовнішньому вигляду яблука Папірування більші та мають характерний, чітко окреслений «шовчик» на кожуре. Також по смаковим і товарними якостями плоди Папірування цінуються вище, ніж плоди Білого наливання. Показники ураженості паршою у Папування трохи нижче, але показники зимовостійкості у дерев Білого наливання вище. Є відмінності й в листьях: у Папіровки їх краю міські, а у Білого наливання — пилкові.
Яблуні виростають до середніх розмірів, хоча в молодий вік спостерігається їх інтенсивний ріст. У молодих дерев крона досить широка, пірамідальної форми, але по у міру зростання вона плавно набуває округлої форми. Колір кори на основних гіл дуле світле, сірого відтінку. Плодоносять у основному кольчатки.
Втеча коричнево-оливкового кольору, середньої товщини, з сильним опушенням. Сочевички подовженої форми, білого кольору, розташовані рідко. Вегетативні нирки невеликого розміру, плоскі, сірого відтінку, злегка приплюснутої форми. Листя середньої величини, сіро-зеленого відтінку, практично матове, сильно ворсисте (особливо з внутрішньої сторони), еліптичної або яйцеподібної форми, з дрібнорозчинними краями, без зігнутостей, у середньої частини пагону сильно складені, кінчики листя підняті догори формі «ложок». Основи чорничок можуть бути блідо пофарбованими або зовсім нефарбованими, самі черешки бувають довгими або середньою величини. В умовах вихованця Папувалка може давати роси однолітки з невеликою кількістю бічних пагонів, кора на , світло-каштанового кольору з легким відблиском.
Плоди дозрівають дуже рано: в регіонів, розташованих у середньої смужки Росії, період знімної зрілості припадає на першу декаду серпня (приблизно з 5-е по 12-е число), а в південних регіонах — на кінець липня (20-е числа). Після знімання яблука підлягають негайної реалізації та споживанню. Зберігаються вони зовсім недовго, максимум 2 — 3 тижні на прохолодних умов (і те, якщо зірвати їх трохи недорілими). Також потрібно враховувати, що збирати й упаковувати плоди потрібно з максимальною акуратністю і обережністю: ніжну шкірку та м'якуш можна легко пошкодити навіть за помірного натиску, удару та падіння. Водночас різко виступають на світлому фоні плями дуже швидко темніють, і одночасно запускається процес гниття яблук. На гілках плоди тримаються досить міцно, але в посушливі роки можуть сильно обсипатися.
- Ціна: 109 ₴
- В наявності
- Код: 056110
109 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 грн
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- НеділяВихідний