Кошик
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ !НОВИНКИ
+380 (96) 870-61-01
Кошик

Відгуки про компанію Аgroсвіт

  • Олександр Я.
    Відмінно
  • Галина Я.
    Відмінно
  • Олена Б.
    Дуже погано

    При оформлені товару було зазначено збір і відправлення 3 робочі дні. Замовляла прорахувавши щоб приїхало не на вихідні. Збір тривав тиждень, посилка приїхала на суботу. Рослини з підгнившим кореневищем, з запахом і мушкарою. Звичайно від такого відмовилась. Будьте уважні, якщо збирають товар більше зазначеного терміну, значить буде щось схоже змоїм. Не рекомендую!

  • Тетяна Л.
    Відмінно
  • Юлия С.
    Відмінно
  • Ірина В.
    Погано

    Все добре але замовлення щє не отримала, сказали чекати 15 днів.
    І так і не відправили. Відмовляюсь від замовлення

  • Ольга А.
    Відмінно

    Дякую за гарні рослини.

  • Терещук Л.
    Відмінно
  • Людмила М.
    Відмінно
  • Катерина Ш.
    Відмінно

    Доброго дня надайте будь ласка реквізити про оплату на суму бо товар отримала оплатила поштові послуги а своєї ви так і не дали куди оплатити будь ласка надайте