+380 (96) 870-61-01
Відгуки про компанію Аgroсвіт
Додати відгук
- Юлія Л.
Місяць тому зробила замовлення на 5 штамбових троянд. Мене запевнили, що відправлять 1 червня. Сьогодні вже 5-те число. На заявки в інтернеті ніхто не перетелефоновує, на дзвінки ніхто не відповідає. Вкрай не задоволена комунікацією з клієнтами. Шкода змарнованого часу очікування, доведеться купувати в іншому місці.
- Тетяна Л.
- Юлия С.
- Ірина В.
Все добре але замовлення щє не отримала, сказали чекати 15 днів. Через це 4 зірки
- Ольга А.
Дякую за гарні рослини.
- Терещук Л.
- Людмила М.
- Катерина Ш.
Доброго дня надайте будь ласка реквізити про оплату на суму бо товар отримала оплатила поштові послуги а своєї ви так і не дали куди оплатити будь ласка надайте
- Ольга К.
- Світлана К.
