881 відгук
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ !НОВИНКИ
+380 (96) 870-61-01

Відгуки про компанію Аgroсвіт

Додати відгук
  • Юлія Л.
    Дуже погано

    Місяць тому зробила замовлення на 5 штамбових троянд. Мене запевнили, що відправлять 1 червня. Сьогодні вже 5-те число. На заявки в інтернеті ніхто не перетелефоновує, на дзвінки ніхто не відповідає. Вкрай не задоволена комунікацією з клієнтами. Шкода змарнованого часу очікування, доведеться купувати в іншому місці.

  • Тетяна Л.
    Відмінно
  • Юлия С.
    Відмінно
  • Ірина В.
    Добре

    Все добре але замовлення щє не отримала, сказали чекати 15 днів. Через це 4 зірки

  • Ольга А.
    Відмінно

    Дякую за гарні рослини.

  • Терещук Л.
    Відмінно
  • Людмила М.
    Відмінно
  • Катерина Ш.
    Відмінно

    Доброго дня надайте будь ласка реквізити про оплату на суму бо товар отримала оплатила поштові послуги а своєї ви так і не дали куди оплатити будь ласка надайте

  • Ольга К.
    Відмінно
  • Світлана К.
    Відмінно