Кошик
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ !НОВИНКИ
+380 (96) 870-61-01
Кошик

Відгуки про компанію Аgroсвіт

  • Наталія І.
    Відмінно

    Заказую вже в друге,гарне обслуговування,товар відповідає дійсності,гарне пакування,швидка доставка.

  • Юлія П.
    Відмінно

    Рекомендую!

  • Станислава Б.
    Відмінно

    Усе прийшло вчасно і чудова якість рослин, покупкою задоволена ,замовляла лагістремію червону і рожеву, і тюльпани.Рослини у гарному стані і не малі за розміром, зацвітуть напишу інший відгук,пока дякую магазину Агросвіт

  • Юлія М.
    Відмінно

    Рододендрон доїхав ідеально. Упаковка надійна. Рекомендую продавця.

  • Інна Н.
    Відмінно

    Саджанці прийшли у гарному стані, коріння сильне і довге, виноград поки що спить ,посадимо- побачимо як прийметься

  • Ірина Ш.
    Відмінно
  • Александр Ч.
    Відмінно
  • Віталій П.
    Відмінно
  • Людмила В.
    Відмінно
  • Юлия Ш.
    Відмінно

    Прийшли добре запаковані, дякую,ще й більше 10........приємно