+380 (96) 870-61-01
Відгуки про компанію Аgroсвіт
- віктор о.
Заявку обробили швидко. Саджанці прийшли непошкоджені. Ціни нормальні.
- Елена М.
Дякую, вже пішли рости. Саджанці якісні, добре упаковані.
- Павел Б.
- Марина К.
Дякую велике. Саженців хороші. Будемо чекати врожаю.
Якщо добре всі приймутся, то буду ще замовляти у вас.
Дякую. - Марина М.
Добрый день!
Получила свои растения.
Упаковано аккуратно и надёжно.
Пионы с хорошими корнями.
Ирисы чуть-чуть помялись, но после погружения в жидкость отошли.
Но, особенно хочу поблагодарить за сирень, саженцы отличные 👍
Буду стараться чтобы всё принялось.
Спасибо огромное за Вашу работу.
Мирного Вам неба и удачи ☺️ - Вита Ч.
- Олександр Я.
- Чумак С.
Супер будемо чекати коли приймуться троянди.
- Світлана Т.
- Людмила Х.
Дикую !сажанці отримала все добре!
