+380 (96) 870-61-01
Відгуки про компанію Аgroсвіт
- віталій п.
- Наталія М.
- Оксана Л.
- Наталія М.
- Оксана Б.
Деревця прийшли гарно запаковані, вершки трохи зрізані, коріння теж. Вони невеликого розміру, але можливо краще приймуться. буду чекати з нетерпінням на врожай через декілька років. Надіюсь, що абрикоси точно" ананасний шалах".
- олександра м.
Ввічливий продавець, товар також у чудовому стані
- Александр Л.
Сажанцы великолепные. Спасибо за быстроту обслуживания
- Оксана Л.
- Олександр П.
- Наталія В.
- Коментар продавця
“Ваш відгук – це найкраща нагорода для нашої команди. Дякуємо за підтримку!”
- Коментар продавця
