+380 (96) 870-61-01
Відгуки про компанію Аgroсвіт
- Ангеліна С.
обслуговування добре. отримала магнолію але одна з яких зовсім без листочків і напівсуха. Декоративний мигдаль також сухий на вигляд майже чорного кольору. Лаванда хороша.
Доповнюю 25.05 . магнолія яка була без листочків прийнялась (фото додала), мигдаль нажаль не дає поки що признаків життя. - Людмила К.
- Тетяна Д.
- Леся С.
Полуниця прийшла з гарними вологими корінчиками, прийнялась вся. Дуже дякую і раджу тут всим замовляти розсаду❤️
- Антоніна П.
- Лежнина Ю.
- Оксана Т.
- Руслан У.
- Анна Ш.
Я в захваті від магазину! прислали на один саджанець полуниці більше ніж замовляла) а також з двох замовлених ірисів одне кореневище було з двама ростками. Все прийшло в чудовому стані, зелене, свіже і гарно упаковане. Дуже вдячна за прекрасний товар! Щиро рекомендую магазин!!!
- Сергій П.
