Кошик
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ !НОВИНКИ
+380 (96) 870-61-01
Кошик

Відгуки про компанію Аgroсвіт

  • Віра Р.
    Відмінно

    Доповню опис після того, як саджанці покажуть себе під час росту

  • Андрей Л.
    Відмінно
  • Георгий З.
    Відмінно

    по якості саджанці чудові, підписані, гарне пакування.

  • Юлия С.
    Відмінно
  • Марина Т.
    Відмінно
  • Ірина К.
    Відмінно

    Саджанці з хорошою кореневою системою

  • Марія Б.
    Відмінно
  • Яна К.
    Відмінно
  • Виктор Г.
    Відмінно

    Вже третій раз за цей сезон докупляю дерева , то мені якість саджанців подобається. Останній раз попросив не кронувати дерева і не різати корені , бо хочу це за потреби зробити сам , побачу чи відреагують на прохання.

  • Юрій Ч.
    Відмінно