Відгуки про компанію Аgroсвіт
- Юлія М.
Замовила малину, довго чекала, так вони ще й замість малини, полуниці прислали. Жах!
- Віолетта У.
Перший раз замовила магнолію, замовлення прийняли, п потім скасували. Другий раз оформила, вже на інший саджанець - прийняли і сказали оплачувати. Перед оплатою попросила фото рослинки. Чекала два дні та зрозуміла, що то, мабуть, якась фейкова компанія та дякувати Всевишньому, що уберіг. Купила рослинку в іншому місці. Не раджу цю компанію!
- Татьяна Ж.
Отримала садженці малини, гіршого ніколи не бачила, приїхали сухі гілки без коринців, нікому не порекомендую цей магазин саме по малині по іншому сказати не можу
- Віктор К.
Купляв грушу сорт Аллесія.
( Вислали ,але чи відповідає сортності , не знаю ) ----
Одне розчарування.
Хочу застерегти людей від співпраці з цим магазином.
Саджанці плодових дерев висилають хворі, неякісні підвального зберігання .
Продають весною те, що не продали з осені.
Все ,що вони обіцяють та запевняють , це обман,
якщо вже виписали ,кошти на перед не висилайте, тільки наложка, бо дурять по якості , пакуючи в красиву тару.
Не раджу і ще раз не раджу цей Інтернет магазин--- розводняк. - Світлана Л.
- Жанна Л.
- Елена Т.
Пришло все в хорошем состоянии
- Игорь М.
Замовив рододендрон 3 річний ,,вогні міста,,зазначено 45 см, чекав два тижні ! Прийшов на почту був здивований, в коробці лежав садженець 25 см навіщо обманювати стільки часу згаяв знайшов би де інде
- Ольга З.
Дякую за гарні півонії , на коренях було багато бруньок, квітки швидко пішли у зріст
- Юрий М.
