Відгуки про компанію Аgroсвіт
- Оксана Т.
Ввічливі оператори. Дуже гарні саджанці. Помірні ціни. Дякую. Буду купувати тільки у вас!
- Євгенія К.
- Микола С.
- Григорий Д.
- Сергій Ж.
- Людмила П.
Доброго дня.посылку отримала вчасно..всі саджанці дуже добре запаковані,в доброму стані.. дякую..дуже задоволена
- Микола П.
- Виталий П.
Спасибо Вам огромное!!! Все отлично и акуратно успехов Вам
- Буслюк М.
Замовлення виконане вчасно, товар прийшов якісний, але що прийшло, це вже питання. Ірис сибірський більше схожий по листю на ірис бородатий, який я покорчувала з клумби. Ірис сибірський в мене росте іншого сорту, зовсім інше листя. Решта - буду чекати коли розпуститься і зацвіте.
- Наталия П.
Все норм , тільки один саджанець пошкоджений . Обіцяли замінити як не приживеться ,
- Наталия
Хурму купляти не рекомендую. Дерево не ожило . Сухе , і корінь виявився теж. Чекала рік , думала може приживеця, ні.Викинуті гроші
- Наталия
