Відгуки про компанію Аgroсвіт
- Микола М.
- Сергій Ж.
- Федорова О.
- Ирина Б.
Спасибо большое! Саженцы малины прибыли в хорошем состоянии. Все соответствует заказу. Прекрасная упаковка, доставка. Магазин буду рекомендовать своим знакомым и сама воспользуюсь еще, наверное не раз.
- Панасишина Э.
- Александр С.
- Любовь К.
- Наталья Л.
Мені прислали не ті седуми, що я замовляла
- Юлия П.
- Коментар продавця
Дякуємо вам за замовлення.Наша команда зробить все можливо, щоб забезпечити вас відмінним обслуговуванням і якісними продуктами. Якщо у вас виникнуть будь-які питання або потреби, будь ласка, Зверніться до нас. Ми завжди готові допомогти вам. Ще раз велике спасибі за ваше замовлення!
- Коментар продавця
- Яна К.
На вигляд , саджанці чудові 👍 Висадила, чекатиму на результат. Пакування чудове , швидка відправка , дякую Вам за вашу роботу 🙏💛💙
- Коментар продавця
Дякуємо вам за замовлення.Якщо у вас виникнуть будь-які питання або потреби, будь ласка, Зверніться до нас. Ми завжди готові допомогти вам. Ще раз велике спасибі за ваше замовлення!
- Коментар продавця
