Відгуки про компанію Аgroсвіт
- Сергій Ш.
Замовив саджанці полуниці. Саджанці супер, упаковані дуже гарно, прийшли дуже швидко. Про відправку попереджають. мені відправили навіть того числа, якого попросив у продавця. Дуже задоволений. Дякую.
- Катерина Н.
Всі саджанці, які я замовляла дуже гарні, здорові і якісні. Пакування надійне. Відправка не буде швидкою, але про це попереджають. Продавцем задоволена і всім рекомендую!
- Олена П.
- Олександра М.
Чудові цибулини і кореневища! Живі, гарні, упаковані добре.
- Вероніка Х.
Дякую за гарне та чесне обслуговування.
- Наталія Б.
Все прийшло дуже швидко!
- Раиса К.
Я товар не скасовувала
- Світлана Л.
Передзвонили, повинні були скинути реквізити. Чекала два дні, не прислали. На третій день узнаю, що скасували замовлення.
- Інна С.
- Ірина Б.
Замовляла малину.Прийшла дуже гарно запакована,заджанці гарні.Зробила ще замовлення так як все прийшло супер.
Дякую продавцю за якісне обслуговування.
