Кошик
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ !НОВИНКИ
+380 (96) 870-61-01
Кошик

Відгуки про компанію Аgroсвіт

  • Сергій Ш.
    Відмінно

    Замовив саджанці полуниці. Саджанці супер, упаковані дуже гарно, прийшли дуже швидко. Про відправку попереджають. мені відправили навіть того числа, якого попросив у продавця. Дуже задоволений. Дякую.

  • Катерина Н.
    Відмінно

    Всі саджанці, які я замовляла дуже гарні, здорові і якісні. Пакування надійне. Відправка не буде швидкою, але про це попереджають. Продавцем задоволена і всім рекомендую!

  • Олена П.
    Відмінно
  • Олександра М.
    Відмінно

    Чудові цибулини і кореневища! Живі, гарні, упаковані добре.

  • Вероніка Х.
    Відмінно

    Дякую за гарне та чесне обслуговування.

  • Наталія Б.
    Відмінно

    Все прийшло дуже швидко!

  • Раиса К.
    Відмінно

    Я товар не скасовувала

  • Світлана Л.
    Дуже погано

    Передзвонили, повинні були скинути реквізити. Чекала два дні, не прислали. На третій день узнаю, що скасували замовлення.

  • Інна С.
    Відмінно
  • Ірина Б.
    Відмінно

    Замовляла малину.Прийшла дуже гарно запакована,заджанці гарні.Зробила ще замовлення так як все прийшло супер.
    Дякую продавцю за якісне обслуговування.