Кошик
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ !НОВИНКИ
+380 (96) 870-61-01
Кошик

Відгуки про компанію Аgroсвіт

  • Иван П.
    Відмінно
  • Татьяна Н.
    Відмінно

    Доброго вечора.Отримала сьогодні свою посилочку..Все супер!!!
    Замовляла абрикос Цунами,абрикос Хар лайн, нектарин
    Фантазія,черешню Світхарт..Все прийшло супер запаковане..Саджанці здорові ,прочні,гарні..Продавець була дуже уважна,ввічлива..Обслуговування на вищому рівні..Рекомендую цей магазин всім і, своїм друзям теж буду рекомендувати..Буду замовляти ще і з великим задоволенням ,і не раз..Всім Здоров'я і Божого благословіння..

  • Павло К.
    Відмінно

    Замовляв саджанці, прийшли укрпоштою, доволі швидко, правда, з відкритою кореневою системою, тож треба не баритися з висадкою. А так все чудово, дякую!

  • Іван С.
    Відмінно
  • Іван С.
    Відмінно
  • Алена Г.
    Відмінно

    Отримала саджанці груші,яблуні,персик . Дуже задоволена,буду замовляти ще ,рекомендую всім, приємні ціни , якісний товар.

  • Андрей П.
    Відмінно
  • Лариса Т.
    Відмінно
  • Ірина П.
    Відмінно

    Саджанці живі, потужні, висотою 100-120 см., з гарною кореневою системою.
    Вибором задоволена, Дякую

  • Ольга Д.
    Відмінно

    Дякую за тюльпани. Цибульки дуже гарні, величенькі. Буду чекати з нетерпінням квітів