Відгуки про компанію Аgroсвіт
- Александр Ш.
- Олена Г.
- Олена П.
Велике дякую, замовяла саджанці полуниці, Якісне пакування, 3 діб у дорозі, а свіженькі, товстенькі та всі живі- здорові. Обов язково ще буду у Вас замовляти. Ще сподобалось що можна замовити свою кількість саджанців полуниці, на багатьох сайтах продають тільки від 10 шт.
- Наталія З.
- Віктор К.
Людина ввічливо прийняла замовлення і на цьому все.
Прислали грушу, сорт замовляв "Алессія " без ознак на життя та з чорною корою по деревині не свіжої викопки , хоча запевняли ,що буде свіжа , можливо даже осінь 25 р , яка була на складі.
Посадив без признак на життя ,але з надією на краще.
Тепер, ще й подумав , чи відповідає деревина сорту при такому відношенні.
Не раджу мати з ними справу. - Сергій Я.
Малина приехала сухая, признаков жизни нет до сих пор, увы...
- Олександр Х.
Гарні саджанці бузку.
- Олена К.
Поки все добре)
Подивимось що виросте
Нажаль жоден з 11 саджанців не прижився (((одні палки стоять - Надія М.
Замовлення скасоване, бо 09.04 було сказано по телефону, що замовлення буде виконане на протязі ТРЬОХ днів, але , 13.04 воно ще було у статусі - замовлення прийняте. Ніякої поваги, ні до себе, ні до тих, хто намагався купити......
- Фёдор Б.
Неделю отправляли и так и не отправили. На звонки не отвечают.
