Кошик
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ !НОВИНКИ
+380 (96) 870-61-01
Кошик

Відгуки про компанію Аgroсвіт

  • ВИТАЛИЙ К.
    Добре
  • Покупець
    Відмінно
  • Юрій Л.
    Добре

    Все добре,лиш на новій пошті один сажанець зламали.Краще пакуйте.

  • Елена Ж.
    Добре

    Замовляла 4 сорти півонії. Прийшли швидко. Коріння не погане ,але не підписане і де який сорт не відомо...Та головне щоб взагалі відповідали заявленим сортам. Та дізнатись про це .нажаль, можна буде лише через пару років....

  • Лариса Г.
    Добре
  • Настя Р.
    Відмінно
  • Любовь Т.
    Відмінно

    Замовлення прийшло швидко, все гарно упаковано, гарні кущики, хороша коренева система.

  • Ирина И.
    Відмінно

    Все запаковано добре. Кореневі системи в гарному стані.

  • Александр Ч.
    Відмінно
  • Екатерина Л.
    Відмінно