Кошик
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ !НОВИНКИ
+380 (96) 870-61-01
Кошик

Відгуки про компанію Аgroсвіт

  • Катерина Д.
    Добре
  • Наташа Г.
    Відмінно

    дякую за замовлення упаковка добре всі рослини живі будем ждать результати як приймуться.

  • Любов М.
    Відмінно
  • Олена К.
    Відмінно

    Добрий день. Дякую за відправлення, садженці всі дуже гарні, бруньки живі, не оббиті, видно що все свіже, щойно викопане. Єдиний нюанс у мене виник, не прорахувала термін доставки виїздним відділенням укрпошти і цибульки, які були щільно зав'язані в пакетах, трохи підпарилися. Так що хто буде замовляти, майте це на увазі, розраховуйте терміни доставки. На цибулинах тюльпанів багато діток, цибулини дорослі, гарні дуже. все підписано, все зрозуміло. Дякую!

  • Малачевская И.
    Відмінно
  • Оксана Г.
    Відмінно

    отримала саджанці, задоволена ними. Дякую

  • Олена С.
    Відмінно
  • Валентина Н.
    Відмінно

    Дякую! Замовляла саджанці бузку. Прийшли в гарному стані. Дуже задоволена.

  • Владимир .
    Відмінно

    Товар очень качественный, большое спасибо, будем ждать лето, посмотрим когда зацветёт.

  • Елена С.
    Відмінно