Відгуки про компанію Аgroсвіт
- Людмила Б.
с нетерпінням чекали замовлення, заказ був 15 а прийшов 26 Марта, як завжди замовлення робили на друге відділення, та прийшло чомусь на перше, оглядати на місті не мали часу, тому разпаковували вже вдома, та дуже шкодую, цибулини тюльпанів та лілій були дуже пошкоджені, так як були просто замотані в плівку навколо саджанців дерев, при транспортуванні звісно послужили подушкою та були розчавлені, ті що залишились цілими покрились цвіллю, думаю тому що упакували в звичайний пакет та були полотно зав'язані, саженец персика коріння було пошкоджене, звичайно все висадили, але великих очікувань що прийметься не маю! дуже розчарована!
- Яна Х.
Разочарована!
Тюльпаны пришли после срезки!
Это значит, чтобы этом году они уже не зацветут и непонятно - выживут ли до следующего. - Юлія Ш.
Шахраї!
Замовлення надіслали в неповному обсязі, обіцянку надіслати решту саджанців не виконали. Невже продавець ладен зіпсувати свою репутацію кількома недоданими прутиками?
Ганьба!- Коментар продавця
Номер накладної
0504258445170
Статус відправлення На шляху до одержувача
Тариф Стандарт
Одержувач Юлія Шостаківська +380986671081
- Коментар продавця
- Ирина А.
- Наталья В.
Все знайшла,вибачте)
- Наталья
нажаль ні чебрець ,ні розмарин дуже погані саджанці,нічого не прийнялося.
- Наталья
- Світлана П.
Дякую за швидку доставку. Цибульки тюльпанів були в відмінному стані,гарно запаковані.Буду звертатися ще
- Александр Д.
Ужасный магазин. Заказала тюльпаны, отправили через неделю. Все тюльпаны пришли после выгонки, с плесенью, местами гниль. Стоимость тюльпанов обычная, а не как для отходов 8 марта, которые производители отдают за копейки, потому что не факт что он взойдет вообще. При заказе нигде не было указано, что они после использования. Если б открыла посылку на почте, никогда не забрала б.
- Валентина Т.
- Наталія З.
- Покупець
Брехуни безсовісні,прислали якусь фігню собачу.
- Покупець
Замовила троянди і колоновидну сливу, прислали чотири троянди. Думаю ладно, хай вже буде. Хоча слива коштує вдвічі дорожче ніж троянда. Прислали чотири гілочки, не розбиреш що де. Коли підросло,виявилося що це ,мало того що не того кольору,про сорт я зовсім мовчу,так ще й ті що плетуться. Брехуни безсовісні ви ,хай ці гроші вам поперек горла стануть.
- Покупець
- Алина Х.
