Кошик
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ !НОВИНКИ
+380 (96) 870-61-01
Кошик

Відгуки про компанію Аgroсвіт

  • Людмила Б.
    Дуже погано

    с нетерпінням чекали замовлення, заказ був 15 а прийшов 26 Марта, як завжди замовлення робили на друге відділення, та прийшло чомусь на перше, оглядати на місті не мали часу, тому разпаковували вже вдома, та дуже шкодую, цибулини тюльпанів та лілій були дуже пошкоджені, так як були просто замотані в плівку навколо саджанців дерев, при транспортуванні звісно послужили подушкою та були розчавлені, ті що залишились цілими покрились цвіллю, думаю тому що упакували в звичайний пакет та були полотно зав'язані, саженец персика коріння було пошкоджене, звичайно все висадили, але великих очікувань що прийметься не маю! дуже розчарована!

  • Яна Х.
    Погано

    Разочарована!
    Тюльпаны пришли после срезки!
    Это значит, чтобы этом году они уже не зацветут и непонятно - выживут ли до следующего.

  • Юлія Ш.
    Дуже погано

    Шахраї!
    Замовлення надіслали в неповному обсязі, обіцянку надіслати решту саджанців не виконали. Невже продавець ладен зіпсувати свою репутацію кількома недоданими прутиками?
    Ганьба!

  • Ирина А.
    Відмінно
  • Наталья В.
    Відмінно

    Все знайшла,вибачте)

  • Світлана П.
    Відмінно

    Дякую за швидку доставку. Цибульки тюльпанів були в відмінному стані,гарно запаковані.Буду звертатися ще

  • Александр Д.
    Дуже погано

    Ужасный магазин. Заказала тюльпаны, отправили через неделю. Все тюльпаны пришли после выгонки, с плесенью, местами гниль. Стоимость тюльпанов обычная, а не как для отходов 8 марта, которые производители отдают за копейки, потому что не факт что он взойдет вообще. При заказе нигде не было указано, что они после использования. Если б открыла посылку на почте, никогда не забрала б.

  • Валентина Т.
    Дуже погано
  • Наталія З.
    Добре
  • Алина Х.
    Відмінно