Кошик
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ !НОВИНКИ
+380 (96) 870-61-01
Кошик

Відгуки про компанію Аgroсвіт

  • Аліна К.
    Відмінно
  • Анна-Марія М.
    Добре

    цибунили тюльпанів прийшли після вигонки, тому після покупки їх просушую, як проростуть, то зможу оцінити якість замовлення.
    щодо продавця, то довго обробляли моє замовлення

  • Дарья К.
    Дуже погано
  • Віталій Ф.
    Добре
  • Анна Ф.
    Відмінно
  • Елена Г.
    Відмінно

    тюльпани прекрасні, садила 4 березня.
    сьогодні 22-вже цвітуть.
    швидко, якісно, рекомендую!

  • Елена Г.
    Дуже погано

    замовляла тюльпани, довго чекала поки сформують замовлення, потім довго чекала поки відправлять.
    дочекалась, приїхали цибулини в землі після вигонки і зрізу, які вже в цьому році відцвіли, зрізали квіти і прислали мені цибулини. тобто дочекатись квітів я зможу лише через рік...я такого ще не бачила🤦🤦
    на тиждень раніше замовляла в іншому магазині цибулини, висаджувала теж в березні, вже цвітуть!
    цей магазин не раджу, повелась на ціну!

  • Ольга Б.
    Відмінно
  • Богдан М.
    Відмінно
  • Юлия Т.
    Дуже погано

    Не відправили товар