Кошик
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ !НОВИНКИ
+380 (96) 870-61-01
Кошик

Відгуки про компанію Аgroсвіт

  • Юлія Ш.
    Дуже погано

    Замовленням не задоволена - з замовлених та оплачених 20 саджанців отримала лише 11. Виконання обіцянки надіслати решту чекаю вже п'ятий день.

  • Катерина Х.
    Дуже погано

    Прийшли не ті тюльпани взагалі. Та не та кількість що була замовлена. Нажаль😔

  • Лідія Ц.
    Відмінно

    Отримала замовлений товар.Все дуже гарне. Запаковано бережно й з любов'ю. Щиро дякую .

  • Надія Х.
    Дуже погано

    знаєте, дуже образливо замовляти рододендрон, що на скріншоті із сайту вашого магазину, а отримувати 1 хвору, а 2-гу мертву рослину. Підкажіть, ви таким чином заробляєте гроші, обманюючи людей? Вважаєте так правильно?

  • Олег З.
    Відмінно
  • Елена В.
    Відмінно
  • Михайло Т.
    Дуже погано

    Я не замовляв цю покупку !!!

  • Юлія Ш.
    Дуже погано

    Не можу залишити позитивний відгук тому, що замовивши 20 саджанців малини, отримала лише 11, оплативши при цьому вартість двадцяти. Прикро, що за такий дріб'язок продавець ладен втратити репутацію.

  • Андрій Д.
    Відмінно
  • Світлана К.
    Відмінно