Кошик
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ !НОВИНКИ
+380 (96) 870-61-01
Кошик

Відгуки про компанію Аgroсвіт

  • Руслан Ш.
    Дуже погано

    Продавець самостійно перевів з післяплати на повну онлайн оплату,(від чого я відмовився) спираючись на мій "негативний рейтинг" на Промі, маючи у себе негативний рейтинг від покупців... Не рекомендую до співпраці, адже це саджанці і покупець має бачити їх стан перед оплатою. Стосовно менеджера, не компетентна.

  • Олена М.
    Відмінно
  • Покупець
    Відмінно

    Замовляла одразу 11 кущів троянд. .Троянди запаковані у чорний поліетилен з вологою тирсою. До мене йшли тиждень, але усі наче живі.

  • Виталий И.
    Відмінно
  • Петро З.
    Відмінно
  • ира л.
    Відмінно
  • Игорь Я.
    Відмінно

    Надёжный продавец. Качественный товар.

  • Володимир Д.
    Дуже погано

    Сажанцы за две недели не выпустили не одной почки, скорее всего выкопаны были осенью, не рекомендую брать здесь.

  • Александр П.
    Добре

    Дуже довге відправлення. Саджанці не погані Вже посаджені.
    Дякую.

  • Роман Ф.
    Дуже погано