Кошик
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ !НОВИНКИ
+380 (96) 870-61-01
Кошик

Відгуки про компанію Аgroсвіт

  • Ольга К.
    Відмінно
  • Світлана К.
    Відмінно
  • Наталія Ш.
    Відмінно
  • Ольга Ш.
    Відмінно

    Дуже гарна рассада клубники. Дякую, що гарно зволожили корні глиною. Все вже росте. Дякую Вам!

  • Людмила Г.
    Добре

    Я не знайшла куди мені надіслали реквізити Для сплати ..жаль что не отримаю такі чудово квіти

  • Світлана Я.
    Дуже погано
  • Світлана Я.
    Дуже погано
  • Катерина К.
    Дуже погано

    Товар не якісний гнилі цибулин Я дуже розчарована!((((

  • Вероніка В.
    Відмінно

    Дуже круті саджанці, коріння багате кущі великі🌸
    Щиро дякую🥰

  • Оксана С.
    Відмінно

    Трішки довше почекала,але садженці отримала Півоній,і Інжир.Бузки забули покласти,але гроші вернули.Гарно все упаковано в тирсі коріня Півонії лобре доїхало.Забрала з пошти і одразу висадила.Тепер чекатиму коли ця краса порадує око,скоріш за все вже на наступний рік.Вірю що всі сорти мною замовлені прийшли,приймуться