+380 (96) 870-61-01
Відгуки про компанію Аgroсвіт
- Ольга К.
- Світлана К.
- Наталія Ш.
- Ольга Ш.
Дуже гарна рассада клубники. Дякую, що гарно зволожили корні глиною. Все вже росте. Дякую Вам!
- Людмила Г.
Я не знайшла куди мені надіслали реквізити Для сплати ..жаль что не отримаю такі чудово квіти
- Світлана Я.
- Світлана Я.
- Катерина К.
Товар не якісний гнилі цибулин Я дуже розчарована!((((
- Вероніка В.
Дуже круті саджанці, коріння багате кущі великі🌸
Щиро дякую🥰 - Оксана С.
Трішки довше почекала,але садженці отримала Півоній,і Інжир.Бузки забули покласти,але гроші вернули.Гарно все упаковано в тирсі коріня Півонії лобре доїхало.Забрала з пошти і одразу висадила.Тепер чекатиму коли ця краса порадує око,скоріш за все вже на наступний рік.Вірю що всі сорти мною замовлені прийшли,приймуться
